2020.01.02

2020. évi temetések listája

2020.01.01. - 2020.12.31.

2020.01.01. - 2020.01.05.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.04. 10.45 óra Balatonlelle - Kovács Lászlóné 
    Régi temető sz. Bacsa Piroska
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.02. 10.00 óra Berzence Laki Ilona
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.02. 11.00 óra Keleti temető Geges Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Nagy János
  14.00 óra Keleti temető Ujj Istvánné
01.03. 11.00 óra Keleti temető Molnár Benedek
  12.00 óra Keleti temető Vass Sándorné
  14.00 óra Keleti temető Vermesi József
  15.00 óra Keleti temető Gelencsér György
       
Marcali és vonzáskörzete
01.03. 11.00 óra Marcali Gulyás István


2020.01.06. - 2020.01.12.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.09. 11.00 óra Balatonlelle - Bárány Jánosné 
    Régi temető sz. Szabó Anna
01.10. 11.00 óra Balatonlelle - Balogh Szilveszterné
    Régi temető sz. Tóth Róza
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.06. 14.00 óra Somogyudvarhely Kiss Lászlóné
01.10. 14.45 óra Zákányfalu Palotai József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.06. 09.00 óra Nyugati temető Pap Gyula
  13.00 óra Keleti temető Culák Zsuzsanna Erzsébet
01.07. 10.00 óra Keleti temető Trapp István
  11.00 óra Keleti temető Fenyvesi Györgyné
  11.00 óra Nyugati temető Gál László
  14.00 óra Toponár Simon Györgyné
  15.00 óra Keleti temető Matesz Jenőné
01.08. 11.00 óra Nyugati temető Fábián Gábor
  12.00 óra Nyugati temető Boros Béla László
  15.00 óra Toponár Farkas Attila
01.09. 10.00 óra Keleti temető Bekker Lászlóné
  11.00 óra Kaposfüred Tóth József
  13.30 óra Kaposfüred Kribusz Sándor
01.10. 10.00 óra Nyugati temető Bach András
  11.00 óra Nyugati temető Béres Jánosné
  12.00 óra Keleti temető Porogi Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Soóky Miklós
  14.00 óra Keleti temető Prait Gyula
  15.00 óra Keleti temető Varga Sándor
       
Marcali és vonzáskörzete
01.07. 11.00 óra Bize György Tamás
01.08. 14.00 óra Tapsony Mozsolics István János
  14.45 óra Vése Kisdeák Lajos
01.09. 11.00 óra Marcali Laposnyik János Alajos
  14.45 óra Balatonújlak Markó Józsefné
01.10. 15.00 óra Csömend Herbel Ferencné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.06. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó Zoltán
01.07. 15.00 óra Nagyatád -  
    Kivadári temető Kósz László
01.08. 11.00 óra Lábod -  
    Hosszúfalvi temető Pankász Veronika
01.09. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó József
  14.00 óra  Bolhás Kovács Lászlóné
01.10. 13.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Harmat Ferenc

 

2020.01.13. - 2020.01.19.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.16. 12.45 óra Balatonlelle - Wágner József Gyuláné 
    Régi temető sz. Baluka Ilona
01.17. 09.30 óra Ordacsehi Takács Imre
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.16. 15.00 óra Iharosberény Orsós Imréné
01.18. 10.00 óra Berzence Szemes Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.13. 10.00 óra Nyugati temető Szép Sándor József
  11.00 óra Nyugati temető Kiss Ernő Istvánné
  12.00 óra Nyugati temető Somogyvári Jánosné
  13.00 óra Nyugati temető Maurer János Zoltánné
  14.00 óra Keleti temető Mucsi Sándorné
  15.00 óra Nyugati temető Dr. Vida Dánielné
01.14. 10.00 óra Nyugati temető Pincz József
  11.00 óra Nyugati temető Orbán Dezső István
  12.00 óra Nyugati temető Poór Vendelné
  13.00 óra Keleti temető Antali József
  14.00 óra Nyugati temető Hartung Istvánné
  15.00 óra Nyugati temető Pap Jánosné
01.15. 09.30 óra Mosdós Turós Lajosné
  11.00 óra Keleti temető Nagy Lajosné
  14.00 óra Keleti temető Pfeffer Istvánné
  15.00 óra Keleti temető Szőke Árpád
  15.00 óra Nyugati temető Lukács Jánosné
01.16. 11.00 óra Keleti temető Bognár László
  13.00 óra Keleti temető Fábiánné Varga Etelka
  14.00 óra Keleti temető Szabó Béláné
  15.00 óra Nyugati temető Birtalan Tünde
01.17. 09.00 óra Keleti temető Lőrinczy Ferenc
  09.00 óra Nyugati temető Dudás István
  10.00 óra Keleti temető Domoszlai Imréné
  11.00 óra Keleti temető Mezei Jánosné
  11.00 óra Nyugati temető Lotz Pálné
  12.00 óra Keleti temető Haris Lajos
  13.00 óra Nyugati temető Juhász Istvánné
  14.00 óra Nyugati temető Szalai Miklósné
  14.30 óra Bőszénfa Sárán Jánosné
01.18. 11.00 óra Keleti temető Bauer Andrásné
  13.00 óra Nyugati temető Ferencz Nándorné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.15. 11.00 óra Marcali Dóra Sándor
01.16. 11.00 óra Marcali Gazdag János
  13.30 óra Sávoly Domsa László
01.17. 11.00 óra Gomba Szilágyi Ferenc
  11.00 óra Somogyzsitfa -  
    Szőcsényi temető Pál László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.13. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó István
01.14. 11.00 óra Lábod -  
    Református temető Kurucz Lajosné
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Törkenczi Ferencné
01.16. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Tóth Csaba Ferencné
  14.00 óra Lábod -  
    Katolikus temető Végh Istvánné
01.17. 10.30 óra Kutas Palavics Zoltán
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Baranyai Nándor
       
Tab és vonzáskörzete
01.16. 10.00 óra Somogyacsa Nagy Gyula


2020.01.20. - 2020.01.26.

Barcs és vonzáskörzete
01.24. 10.30 óra Csokonyavisonta Márkus András
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.23. 15.00 óra Inke Berkes Imre
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.20. 10.00 óra Csököly Kaponya László
  10.00 óra Keleti temető Kovács Ernőné
  11.00 óra Keleti temető Fábián Sándorné
  13.00 óra Keleti temető Korb Györgyné
  14.00 óra Nyugati temető Sallai Zsolt Mihályné
  14.00 óra Toponár Veiszeker József
  15.00 óra Toponár Horváth László
01.21. 10.00 óra Keleti temető Vörös Imréné
  10.00 óra Mezőcsokonya Rinkóczi Adrián 
  14.00 óra Keleti temető Méng Jánosné
  14.00 óra Nadalos Farkas Béláné
01.22. 11.00 óra Nyugati temető Jáger Imre
  13.00 óra Keleti temető Dr. Kálmán Mária
  14.00 óra Nyugati temető Horváth Istvánné
  15.00 óra Rácegres Pozsár Lajos
01.23. 10.00 óra Kaposmérő Jankó Sándorné
  14.00 óra Gölle Berkes Ferencné
01.24. 10.00 óra Nyugati temető Fehér István
  11.00 óra Keleti temető Wéber Csaba
  11.00 óra Nyugati temető Kincses Kálmánné
  12.00 óra Nyugati temető Kovács Zoltán
  13.00 óra Nyugati temető Varga Nándor
  14.00 óra Keleti temető Szücs Lajos
  15.00 óra Keleti temető Maráczi Árpádné
01.25. 10.00 óra Cserénfa Reich András
  14.00 óra Keleti temető Szigeti János
       
Marcali és vonzáskörzete
01.23. 11.00 óra Marcali Stefanics János
  13.00 óra Gomba Szigetvári Imréné
01.24. 14.00 óra Főnyed Török Jánosné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.20. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Káplár János
01.21. 14.00 óra Nagyatád -   
    Központi temető Simon Géza
  15.30 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Bogdán Józsefné
01.22. 11.00 óra Görgeteg Mándli József
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Lukács Józsefné
01.24. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Miovetz Sándorné

 2020.01.27. - 2020.02.02.

Balatonlelle és vonzáskörzete
01.30. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Varga József
       
Csurgó és vonzáskörzete
01.27. 15.00 óra Gyékényes Ritecz Katalin
01.28. 11.00 óra Gyékényes Korcsmár Tibor
01.29. 14.45 óra Inke Bojtor Ferenc
01.31. 14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Szerecz Mária
02.01. 11.00 óra Zákány  Horváth György
       
Kaposvár és vonzáskörzete
01.27. 11.00 óra Keleti temető Dobai József
  12.00 óra Keleti temető Horváth Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Brunner József
  14.00 óra Nyugati temető Horváth Ferenc
  15.00 óra Toponár Egerszegi Józsefné
01.28. 11.30 óra Nyugati temető Totth Margit 
  12.00 óra Keleti temető Takács István Attila
  13.00 óra Keleti temető Száraz Árpádné
  13.30 óra Kaposfüred Zsovár Imréné
01.29. 10.00 óra Nyugati temető Horváth Lajosné Gyenes Erika
  11.00 óra Keleti temető Huszár Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Csepregi Tibor
  11.30 óra Kaposmérő Bertalan Béláné
  12.00 óra Keleti temető Dr. Buzsáky Géza
  13.30 óra Kaposmérő Hortobágyi József
01.30. 09.00 óra Keleti temető Benkó István
  11.00 óra Nyugati temető Németh Elekné
  14.00 óra Nyugati temető Gergye Lajosné
01.31. 09.00 óra Nyugati temető Szabó Sándorné
  10.00 óra Nyugati temető Sipos Éva
  11.00 óra Nyugati temető Tóth Lászlóné
  12.00 óra Nyugati temető Sajgi István
  13.00 óra Keleti temető Nagy Lajos Antal
  14.00 óra Keleti temető Nagy Árpádné
  14.00 óra Nyugati temető Spilák Károlyné
  15.00 óra Keleti temető Iván Károlyné
       
Marcali és vonzáskörzete
01.28. 11.00 óra Marcali Pozsonyiné
      Dr.Laczkovics Anna Györgyi
01.29. 13.00 óra Nemesdéd Ács József
01.31. 11.00 óra Kelevíz Tóth Lászlóné
  13.00 óra Tapsony Molnár Tibor József
02.01. 10.45 óra Marcali Ágoston Imre
       
Nagyatád és vonzáskörzete
01.27. 11.00 óra Bolhás Pápics Ferencné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Fekete Zoltán
01.28. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth Miklós
01.30. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bíró István
01.31. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Márton Ferencné
  11.00 óra Szabás Zákányi Jánosné
       
Szigetvár és vonzáskörzete
01.30. 14.00 óra Antalszállás Csapó Ferencné


2020.02.03. - 2020.02.09.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.05. 10.30 óra Balatonlelle - Horváth Béláné
    Régi temető sz. Vass Edit
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.07. 10.30 óra Porrogszentkirály Kardos Jánosné
  14.40 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Gerencsér Istvánné
       
Fonyód és vonzáskörzete
02.07. 13.45 óra Balatonboglár Lipusz Andrásné
      sz. Lukács Zsuzsanna
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.03. 10.00 óra Kaposmérő Halmai István
  11.00 óra Keleti temető Ambrus Róbertné
  12.00 óra Nyugati temető Vancsik Ferencné
  13.00 óra Keleti temető Lőrinczy Sándor
  14.00 óra Keleti temető Varga Márta
  14.30 óra Mosdós Kalányos Imréné
02.04. 09.00 óra Nyugati temető Horváth Ferenc
  10.00 óra Csököly Hunyadi László
  12.00 óra Keleti temető Harcos Péter
  14.00 óra Töröcske Deáki József
02.05. 10.00 óra Nyugati temető Miha Béláné
  11.00 óra Nyugati temető Teller Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Németh Lajosné
  14.00 óra Nyugati temető Völgyi Györgyné
02.06. 14.00 óra Nyugati temető Horváth Jenő Milán
02.07. 08.30 óra Nyugati temető Csatlós Imre
  11.00 óra Keleti temető Bizderi Károly
  11.00 óra Nyugati temető Lőrinczy Dénes
  12.00 óra Nyugati temető Váradi Ibolya
  14.00 óra Kaposfő Pitz József
  15.00 óra Keleti temető Maráczi Árpád
02.08. 10.00 óra Keleti temető Bíró Gáborné
  11.00 óra Keleti temető Ternyák Lászlóné
  12.00 óra Keleti temető Cziráki Lajosné
  13.00 óra Keleti temető Szabó István
  13.00 óra Lipótfa Simon Györgyné
  13.00 óra Taszár Deli Lajosné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.03. 10.00 óra Somogyzsitfa  Orsós Józsefné
02.06. 14.45 óra Nemesdéd Fülöp Jánosné
02.07. 10.00 óra Sávoly Bognár Jenőné
  14.00 óra Marcali Horváth Sándorné
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.04. 14.30 óra Ötvöskónyi Sóla Viktorné
02.06. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Borsfai Jánosné
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Gyócsi Istvánné
02.07. 11.00 óra Lábod Pethes Sándor
  15.00 óra Kutas Bálint Zoltán

 2020.02.10. - 2020.02.16.

Csurgó és vonzáskörzete
02.11. 14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kocsis Józsefné
02.12. 11.00 óra Somogyudvarhely Matáncsi Józsefné
02.13. 14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Horváth Rudolfné
02.14. 14.00 óra Berzence Kovács Teréz
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.11. 10.00 óra Nyugati temető Lancz József Ernő
  11.00 óra Nyugati temető Cserős Sándorné
  11.00 óra Taszár Császi Jenőné
  12.30 óra Kaposfő Fehér Lajos
  14.00 óra Kaposmérő Steller Mihályné
02.12. 10.30 óra Jákó Tankovics Ferencné
  15.00 óra Nyugati temető Orbán Istvánné
02.13. 11.00 óra Keleti temető Vajda Istvánné
  13.00 óra Nyugati temető Bödör Ferenc
  14.00 óra Nyugati temető Horváth József
  15.00 óra Keleti temető Izményi Jánosné
02.14. 11.00 óra Keleti temető Nyári Kálmán
  11.00 óra Nyugati temető Szabó Lajosné
  12.00 óra Nyugati temető Frányó Mária
  13.00 óra Nyugati temető Héjjas Józsefné
  14.00 óra Keleti temető Hosteczki Györgyné
  15.00 óra Keleti temető Banelli Sándorné
  15.00 óra Nyugati temető Farkas Sándorné
  15.00 óra Toponár Hole József
       
Marcali és vonzáskörzete
02.11. 11.00 óra Marcali Kovács József
  14.45 óra Nemesdéd Kovács Julianna
02.14. 11.00 óra Bize Kiss Béla László
  11.00 óra Vése Ivusza Béla
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.10. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Leitner Judit
02.12. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Farkas Béla
02.13. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Bakonyi Józsefné

 2020.02.17. - 2020.02.23.

Barcs és vonzáskörzete
02.18. 13.30 óra Patosfa Csolik László
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.19. 11.00 óra Porrog Kovács Lajos
02.21. 11.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Péter Ferencné
  14.45 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Pécsi Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.17. 10.00 óra Nyugati temető Károlyi László Ferenc
  11.00 óra Kisgyalán Jánosi Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Orsós Györgyné
02.18. 10.00 óra Kaposszentjakab Sovány Lajos
  13.00 óra Nyugati temető Kulcsár Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Horváth Györgyné
02.19. 10.00 óra Nyugati temető Kis György
  11.00 óra Kaposhomok Horváth Sándorné
  11.00 óra Nyugati temető Turai Sándor
  14.00 óra Keleti temető Erdélyi Jánosné
02.20. 11.00 óra Nyugati temető Rodner Henrikné
  13.30 óra Kiskorpád Novák Pál
02.21. 10.00 óra Nyugati temető Vajna Józsefné
  14.00 óra Keleti temető Szondi Sándorné
  15.30 óra Somogysárd Teglovics Lászlóné
02.22. 11.00 óra Keleti temető Várnagy Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.18. 12.00 óra Tapsony Nagy Gyula
02.20. 11.00 óra Marcali Orsós Margit
02.21. 11.00 óra Somogyzsitfa -  
    Szőcsényi temető Nagy Lászlóné
  14.00 óra Gomba Horváth Ferenc
  15.00 óra Marcali Fábos József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.18. 15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kanizsai Gyuláné
02.19. 15.00 óra Ötvöskónyi Orsós Imre
02.21. 13.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Glávics Györgyné
  15.30 óra Nagyatád -  
    Henészi temető Vidák Gáborné

 2020.02.24. - 2020.03.01.

Balatonlelle és vonzáskörzete
02.26. 11.45 óra Balatonlelle - Réthy Lászlóné 
    Régi temető sz. Horváth Jolán Erzsébet
02.28. 14.00 óra Balatonlelle - Riba Józsefné 
    Régi temető sz. Lovas Ilona Sarolta
       
Csurgó és vonzáskörzete
02.25. 11.00 óra Berzence Varga Sándorné
  14.45 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Horváth István
02.26. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kovács Attila László
02.27. 15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Ibriksz János
02.28. 12.30 óra Zákányfalu Szécsi László
  15.30 óra Somogyudvarhely Nagy Sándor
02.29. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Hantos Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
02.25. 10.00 óra Keleti temető Ságvári Károlyné
  10.00 óra Nyugati temető Farkas Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Mányó Ferenc
02.26. 14.30 óra Gálosfa Kovács Józsefné
02.27. 11.00 óra Keleti temető Kult György
  15.30 óra Kaposújlak Baranyai Istvánné
02.28. 10.00 óra Keleti temető Klopfer Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Payer Gábor
  11.00 óra Nyugati temető Pamuki István
  12.00 óra Keleti temető Szakály Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Kalota Jánosné
  14.00 óra Keleti temető Oertle Werner
  14.30 óra Töröcske Kutasi Istvánné
  15.00 óra Keleti temető Ambrus Jánosné
02.29. 11.00 óra Nyugati temető Dr. Csutorás Pálné
       
Marcali és vonzáskörzete
02.24. 11.30 óra Nagyszakácsi Szücs János
02.26. 12.45 óra Nemesdéd Szakony József
02.27. 11.00 óra Marcali Kocsis Lajos
       
Nagyatád és vonzáskörzete
02.26. 13.00 óra Ötvöskónyi Dr. Sóla Gyöngyi
  15.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Stróbel Tibor
02.28. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Botló Imréné

 2020.03.02. - 2020.03.08.

Kaposvár és vonzáskörzete
03.02. 11.00 óra Keleti temető Kovács Géza
  13.00 óra Nyugati temető Németh Józsefné
03.03. 10.00 óra Keleti temető Buzás György
03.04. 10.00 óra Toponár Ecsedi Jenőné
  12.00 óra Keleti temető Borsi Ferenc
03.05. 12.30 óra Keleti temető Fehér Györgyné
  14.00 óra Nyugati temető Horváth Gáborné
03.06. 13.00 óra Keleti temető Fadgyas Ferencné
  14.00 óra Kaposfüred Hauk Imréné
  14.00 óra Keleti temető Kósa Jenő
03.07. 10.00 óra Keleti temető Pusztai Ferencné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.03. 11.00 óra Marcali Kanyák Sándor
03.06. 14.00 óra Marcali Talián Imre
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.02. 13.00 óra Beleg Varga József
03.04. 15.00 óra Nagyatád - Babicz Ferenc 
    Henészi temető  
03.05. 14.00 óra Kutas Orsós József
03.06. 12.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Filó Józsefné


2020.03.09. - 2020.03.15.

Balatonlelle és vonzáskörzete
03.09. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Mocsotár László
  13.00 óra Balatonlelle - Kuszinger Istvánné
    Régi temető sz. Janku Erzsébet
03.10. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Gutyina Ferenc
03.11. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Lóth Imréné sz. Péteri Anna
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.09. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Mózes Imréné
03.10. 15.00 óra Gyékényes Wolf Jánosné
03.12. 14.15 óra Iharosberény Patak Sándorné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.09. 09.00 óra Nyugati temető Szabó Sándor
  10.00 óra Nyugati temető Újszászi László
  11.00 óra Bőszénfa László Mártonné
03.10. 10.30 óra Keleti temető Jancsikity József
  11.30 óra Keleti temető Salamon Józsefné
  13.00 óra Somogysárd Orsós János
03.11. 10.00 óra Nyugati temető Pizvarom Józsefné
  11.00 óra Csököly Kalányos László
  14.00 óra Fonó Vörös Lajos
03.12. 11.00 óra Nyugati temető Kocsis Ferenc
  13.30 óra Nyugati temető Szabó János
03.13. 10.00 óra Keleti temető Szőke Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Nemes László
  15.00 óra Kaposfüred Fehér Antal
  15.00 óra Toponár Vető Józsefné
03.14. 10.00 óra Keleti temető Dr. Szabó Krisztina
  11.00 óra Keleti temető Bozzay Györgyné
       
Marcali és vonzáskörzete
03.12. 11.00 óra Marcali Páll Istvánné
  14.00 óra Marcali -  
    Gizella templom Herbel Lajos
03.13. 11.00 óra Marcali Tálos József
  13.45 óra Balatonújlak Horváth Istvánné

 

2020.03.16. - 2020.03.22.

Barcs és vonzáskörzete
03.17. 10.00 óra Csokonyavisonta Magda István
03.20. 11.00 óra Bélavár Pénzár Rudolfné
       
Csurgó és vonzáskörzete
03.18. 13.00 óra Inke Szabó Györgyné
  15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Horváth Józsefné
03.20. 15.00 óra Iharosberény Bata János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.16. 09.00 óra Keleti temető Madarász Endre
  11.00 óra Nyugati temető Pál Jánosné
  14.00 óra Gálosfa Pap János
  14.00 óra Gálosfa Pap Zoltán
03.17. 10.00 óra Keleti temető Juhász Kálmán
  14.00 óra Nyugati temető Hodosy Péter
  15.00 óra Csököly Hangácsi Tibor
03.18. 12.00 óra Keleti temető Tassiné Vajda Margit
  14.30 óra Bőszénfa Kiss István
03.19. 10.00 óra Nagyberki Dobos Károlyné
  13.00 óra Töröcske Zsifkó Jenőné
03.20. 09.00 óra Keleti temető Sándor Lajos
  10.00 óra Keleti temető Burucz Ádám
  11.00 óra Nyugati temető Tankovics Józsefné
  12.00 óra Keleti temető Pethő Sándorné
  12.30 óra Nyugati temető Dr. Pálos Istvánné
  15.00 óra Nyugati temető Nagy Lajosné
03.21. 11.00 óra Keleti temető Kampis Miklós
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.20. 13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Balla Gyuláné

 

2020.03.23. - 2020.03.29.

Csurgó és vonzáskörzete
03.24. 14.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Melles István
03.26. 14.00 óra Berzence Sánta Józsefné
03.27. 13.00 óra Gyékényes Dóbék Mihályné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.23. 13.00 óra Csököly Pál Lajos
  15.00 óra Nyugati temető Lucz István
03.24. 10.00 óra Zselickisfalud Orsós Ferenc 
  11.00 óra Keleti temető Németh Péter
  13.00 óra Gálosfa Petrus József
  13.30 óra Nyugati temető Nagy Józsefné
03.25. 10.00 óra  Keleti temető Ferencz József
  11.00 óra Keleti temető Szabó Gábor
03.26. 10.00 óra Keleti temető Dr. Iharos Csaba
  10.00 óra Nyugati temető Czenner Imre
03.27. 10.00 óra Bőszénfa Drescher Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Báló István
  13.00 óra Nyugati temető Sárközi József
  14.00 óra Keleti temető Mándi József
       
Marcali és vonzáskörzete
03.26. 09.45 óra Sávoly Horváth László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.26. 11.00 óra Kisbajom Máté Zoltánné
03.27. 11.00 óra Beleg Héjjas Jánosné
  14.00 óra Somogyszob Sipos István


2020.03.30. - 2020.04.05.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.04. 11.00 óra Balatonlelle - Mocsotár Györgyné
    Régi temető sz. Kontra Erzsébet
Csurgó és vonzáskörzete
03.31. 14.00 óra Zákány Orsós Jánosné
04.01. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Gajdos Lászlóné
04.03. 15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Szilvási László István
       
Kaposvár és vonzáskörzete
03.30. 10.00 óra Toponár Horváth Károlyné
  11.00 óra Kaposmérő Pap Lászlóné
  13.00 óra Keleti temető Angyal András
  14.00 óra Keleti temető Dömös Istvánné
03.31. 10.00 óra Keleti temető Sánta Zoltán
  11.00 óra Keleti temető Sántha Margit
  12.30 óra Nyugati temető Vörös Ferenc Jánosné
04.01. 10.00 óra Nyugati temető Szekér József
  11.00 óra Keleti temető Gerbovics Pálné
  13.00 óra Keleti temető Török Józsefné
  14.00 óra Keleti temető Kocsis Jánosné
04.03. 13.00 óra Nyugati temető Nagy József
       
Marcali és vonzáskörzete
03.30. 14.00 óra Gomba Jádi Béla
04.04. 10.00 óra Balatonszentgyörgy Erdélyi József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
03.30. 11.00 óra Bakháza Hinterseher Gerhard


2020.04.06. - 2020.04.12.

Csurgó és vonzáskörzete
04.09. 10.00 óra Berzence Bakro-Nagy Dominik
  15.00 óra Inke Mákos Dezsőné
  15.00 óra Szenta Szöllősi Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.06. 13.00 óra Hajmás Orsós Anna
  15.00 óra Keleti temető Csapó Józsefné
04.07. 09.00 óra Nyugati temető Nagy Marcell
  10.00 óra Keleti temető Csajághyné László Anna
  10.00 óra Nyugati temető Kerek László
  14.00 óra Kaposfüred Kollárovics Jánosné
04.08. 13.00 óra Nyugati temető Katona Istvánné
  15.00 óra Nyugati temető Almássy György
       
Siófok és vonzáskörzete
04.08. 14.00 óra Zamárdi -  
    Régi temető Németh József


2020.04.13. - 2020.04.19. 

Csurgó és vonzáskörzete
04.16. 10.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Varga Istvánné
  14.00 óra Berzence Semofcsán Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.14. 10.00 óra Nyugati temető Hosszú Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Gajda Ferenc Károlyné
  13.00 óra Keleti temető Kovács Józsefné
  14.00 óra Baté Kordé Sándorné
04.15. 11.00 óra Nyugati temető Árvai Ferenc
  14.00 óra Nyugati temető Dr. Szerémy Györgyné
04.16. 13.00 óra Keleti temető Dr. Nemes Kálmánné
  15.00 óra  Kaposmérő Kutas Gyula
04.17. 11.00 óra Keleti temető Lőczi Ilona
  13.00 óra Keleti temető Tamás József
  14.00 óra Nyugati temető Balogh Tamás
  15.00 óra Nyugati temető Sándor Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.16. 11.00 óra Gadány Bikali József
04.17. 11.00 óra Marcali Boldizsár János Jenő
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.15. 09.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Farkas Józsefné
  11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Angyal Lajos
  14.00 óra Somogyszob Kisgyura Irén
04.16. 11.00 óra Somogyszob Hárs Ferencné
04.17. 11.00 óra Nagykorpád Strublics Béla
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Róth Erzsébet
  14.30 óra Nagyatád -  
    Központi temető Haris Józsefné

 2020.04.20. - 2020.04.26.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.23. 11.00 óra Balatonlelle - Récsei Jánosné
    Régi temető sz. Horváth Magdolna
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.20. 14.00 óra Berzence Horváth Istvánné
04.21. 14.00 óra Berzence Pénzár Tiborné
04.23. 10.00 óra Pogányszentpéter Babicz Lajosné
  14.00 óra Somogyudvarhely Kálmán Vince
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.20. 13.30 óra Mezőcsokonya Kiss Péter 
04.21. 10.00 óra Gige Orbán Kálmán 
  10.00 óra Keleti temető Ferencz Józsefné
  12.00 óra Nyugati temető Nagy Lajos
  13.00 óra  Keleti temető Maráczi Józsefné
  13.00 óra Nyugati temető Tóth Józsefné
  14.00 óra Keleti temető Molnár Jánosné
  15.00 óra Keleti temető Táskai László
04.22. 13.00 óra Kaposgyarmat Nagy Lajos 
04.23. 13.00 óra Keleti temető Kuzma Ferencné
  14.00 óra Keleti temető Vörös Zsolt
04.24. 11.00 óra Bőszénfa Boa Gyuláné
  11.00 óra Nyugati temető Vaspöri János
  12.00 óra Keleti temető Gelencsér Istvánné
  13.00 óra Nyugati temető Völgyi János
  14.00 óra Keleti temető Balogh Istvánné
  14.00 óra Nyugati temető Darázsdi Zoltán Jánosné
  15.00 óra Keleti temető Eigenbrót Mária
       
Marcali és vonzáskörzete
04.21. 10.00 óra Csákány Németh Ferencné
04.24. 14.00 óra Marcali Fazekas Béla
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.20. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Végh Józsefné
04.21. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Óh Lászlóné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kurdi János
04.24. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Gyulai Jánosné
  14.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Futács Istvánné
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
04.22. 13.00 óra Zalakomár Varga Zoltánné
       
Tab és vonzáskörzete
04.23. 11.00 óra Törökkoppány Balázs Béla


 2020.04.27. - 2020.05.03.

Balatonlelle és vonzáskörzete
04.29. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Kindler Lajos
       
Csurgó és vonzáskörzete
04.27. 16.00 óra Iharosberény Persek András
04.28. 11.00 óra Somogyudvarhely Kismárton Gyuláné
  15.15 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Sipos Géza
04.29. 16.00 óra Berzence Szabó Jánosné
05.02. 11.00 óra Porrog Tamás János
  15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Tukszár János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
04.27. 10.00 óra Keleti temető Cserenkó József
  11.00 óra  Nyugati temető Légrádi József 
  14.00 óra Toponár Bana Sándorné
04.28. 10.00 óra Keleti temető Dadi László
  10.00 óra Nyugati temető Keresztesi Mihály
  11.00 óra  Nyugati temető Ács Erzsébet 
  14.00 óra Gödre Nagy Ferencné
04.29. 10.00 óra Nyugati temető Ruczek László
  11.00 óra  Keleti temető Máté Józsefné
  12.00 óra Töröcske Tóth Istvánné
  14.00 óra Keleti temető Kampf Roland
04.30. 10.00 óra Kaposfő Baumann János
  11.00 óra Keleti temető Iharosy László
  13.00 óra Somogysárd Bódis Imréné
  15.30 óra Keleti temető Horváth Jánosné
05.02. 10.00 óra Kaposszerdahely Németh Jánosné
       
Marcali és vonzáskörzete
04.29. 11.00 óra Gomba Elek Gyuláné
04.30. 14.00 óra Vése Bertók Jenőné
  14.30 óra Marcali Baranyai János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
04.27. 10.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Németh Gergelyné
  11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Frankó László
04.29. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Szabó Zsolt
04.30. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Horváth János

 2020.05.04. - 2020.05.10.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.06. 14.00 óra Balatonlelle - Kiss Lajosné 
    Régi temető sz. Furján Mária
05.07. 11.00 óra Balatonlelle - Horváth Gyuláné
    Régi temető sz. Fliszár Margit
  12.00 óra Balatonlelle - Kruppai Sándorné 
    Régi temető sz. Nagy Eszter
       
Barcs és vonzáskörzete
05.06. 15.00 óra Rinyaújlak Kiss Zoltán
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.04. 11.00 óra Berzence Horváth Tibor
05.06. 11.00 óra Somogyudvarhely Tóth Károlyné
  15.00 óra Berzence Múlvai Lászlóné
05.07. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Kovács István
  15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kocsis József 
05.08. 10.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Petrovics József
  13.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Mayer István
  15.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Vass József
05.09. 11.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Kerék Istvánné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.04. 09.00 óra Keleti temető Cseresnyés József 
  11.00 óra Keleti temető -  
    Kápolna Molnár Kálmánné 
  12.00 óra Bőszénfa Guth Sándorné
  14.00 óra  Keleti temető Tóth Zoltán 
05.05. 09.00 óra Nyugati temető Víg Klára
  09.30 óra Nyugati temető Madár Gyöngyi 
  11.00 óra Kaposújlak Semostyán János 
  13.00 óra  Somogysárd Végh Józsefné
  14.00 óra  Keleti temető Dr. Kenderesi Péterné
05.06. 10.00 óra Nyugati temető Kovács Vilmosné
  11.00 óra Nyugati temető Tián István Jánosné
  15.00 óra Rácegres Keller Ferencné
05.07. 11.00 óra Keleti temető Szobotin Lajosné
  14.00 óra Keleti temető Kujbus Jánosné
  14.00 óra  Nyugati temető Kordé József 
05.08. 09.00 óra Keleti temető Major József Zoltán 
  10.00 óra  Keleti temető Kiss Kálmán 
  11.00 óra Nyugati temető Tormási János
  13.00 óra  Kaposszerdahely Zsigulics István 
  14.30 óra Nyugati temető Horváth Ferencné
  15.30 óra Nyugati temető Salamon Lászlóné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.07. 11.00 óra Gomba Magyar József
05.08. 11.00 óra Marcali Péter Csaba György
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.05. 15.00 óra Görgeteg Gelencsér Lajos
05.07. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kolonicsné Krisztek Gyöngyi
05.08. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Kászonyi György
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó Lajos György

 2020.05.11. - 2020.05.17.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.14. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Dr. Illés Huba András
05.15. 14.00 óra Balatonlelle - Szigeti Istvánné 
    Régi temető sz. Mikó Ilona
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.12. 11.00 óra Berzence Dergez János
05.13. 10.00 óra Csurgó -  
    Sarkadi temető Ritecz János
05.14. 15.00 óra Csurgó -  
    Nagyváthy u. temető Füstös Jánosné
05.15. 15.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Szalavics Józsefné
05.16. 11.00 óra Zákánytelep Verbulecz István
  13.30 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Jónás András
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.11. 10.00 óra Keleti temető Kosztrics Róbertné
  13.00 óra Zsidó temető Róna Györgyné
  15.00 óra Keleti temető Gombos Lajos László
05.12. 10.00 óra Nyugati temető Szakállas Zoltán Józsefné
05.13. 10.00 óra Nyugati temető Hanzel Jánosné
05.14. 11.00 óra Keleti temető Molnár Ferencné
  13.00 óra Kaposfüred Balatincz Lajosné
  15.00 óra Szentbalázs Androsics Ferenc
05.15. 10.00 óra Keleti temető Somogyi Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Papp Árpádné
  11.00 óra Nyugati temető Geicz Gézáné
  13.00 óra Keleti temető Zacsovics Márta
  13.30 óra Nyugati temető Pálfi Béláné
  15.00 óra Nyugati temető Radaksz Józsefné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.13. 11.00 óra Marcali Király János
05.14. 11.00 óra Marcali Mika Lászlóné
05.15. 14.00 óra Marcali Csonka József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.12. 13.00 óra Ötvöskónyi Kovács Lajosné
05.15. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Haracsi Józsefné
  15.00 óra Bolhás Horváth Jánosné

 2020.05.18. - 2020.05.24.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.21. 11.00 óra Balatonlelle - Fabi Józsefné 
    Régi temető sz. Rigó Margit
05.22. 11.00 óra Balatonlelle - Ruskó Ferencné 
    Régi temető sz. Bíró Erika
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.18. 15.00 óra Zákánytelep Kuhár Ádám
05.19. 10.00 óra Zákánytelep Nedolász Imréné
  15.00 óra Berzence Filó József
05.20. 10.00 óra Csurgó -  
    Csentei temető Tóth Istvánné
05.21. 15.00 óra Iharosberény Dávid Zoltán
       
Fonyód és vonzáskörzete
05.20. 11.00 óra Somogytúr Kiss János
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.18. 11.00 óra Nyugati temető Nemes-Vecsera Béla
  14.00 óra Nyugati temető Farkas László
05.19. 10.00 óra Keleti temető Békei Tibor
  13.00 óra Nyugati temető Bárány János
05.20. 11.00 óra Keleti temető Szörényi János
  11.00 óra Nyugati temető Vendriczki Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Váradi Vendel
05.21. 10.00 óra Keleti temető Kiss Juhász Imréné
  13.00 óra Kaposmérő Böjtös János
  14.00 óra Kaposszerdahely Tóth Józsefné
  15.00 óra Kaposfüred Nagy Jenőné
05.22. 10.00 óra Nyugati temető Topp János
  11.00 óra Keleti temető Varga Vendelné
  11.00 óra Nyugati temető Kiss Józsefné
  12.00 óra Kaposszentjakab Sovány László
  14.00 óra Keleti temető Kamper Antalné
  14.00 óra Nyugati temető Nemes Szabolcs István
  15.00 óra Nyugati temető Kovács Anna
05.23. 10.00 óra Szentbalázs Máté Sándorné
       
Marcali és vonzáskörzete
05.22. 11.00 óra Balatonkeresztúr Gehringer János
  13.00 óra Hollád Csima Jánosné
  14.00 óra Boronka Vlasits János
  15.00 óra Marcali Somogyvári Sándor
       
Nagyatád és vonzáskörzete
05.18. 14.00 óra Nagykorpád Gyócsi István
05.22. 11.00 óra Ötvöskónyi Sabján György

 

2020.05.25. - 2020.05.31.

Balatonlelle és vonzáskörzete
05.27. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Papp Sándorné sz. Balogh Ildikó
       
Csurgó és vonzáskörzete
05.28. 13.45 óra Iharos Horváth Lajosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
05.25. 10.00 óra Keleti temető Gréczi József
  11.00 óra Nagyberki -  
    Régi temető Nyers Jánosné
05.26. 11.00 óra Keleti temető Szigeti Miklós
  11.00 óra Nyugati temető Győrfi József
  13.00 óra Keleti temető  Burcsa Gábor
05.27. 11.00 óra Nyugati temető Farkas Györgyi
05.28. 10.00 óra Nyugati temető Molnár László
  11.00 óra Nyugati temető Orbán Mihály
  13.00 óra Fonó Urbán Márkusné
  13.00 óra Nyugati temető Váradi Istvánné
05.29. 09.00 óra Nyugati temető Babári Viktorné
  10.30 óra Szentbalázs Baráth Lajos
  11.00 óra Nyugati temető Kemendi György
  13.00 óra Nyugati temető Antal Gyula
  14.00 óra Keleti temető Ozsváth Ferenc
  16.00 óra Keleti temető Ondók Zoltán
       
Marcali és vonzáskörzete
05.26. 13.00 óra Marcali Pandur Imre

2020.06.01. - 2020.06.07.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.03. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Dr. Reichert Ödön
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.02. 10.00 óra Berzence Grabarics Ferencné
  15.00 óra Inke Üst László
06.03. 15.00 óra Iharos Orsós József
06.05. 11.00 óra Őrtilos Gunyhó Lászlóné
  15.00 óra Iharosberény Ihász Imréné
06.06. 12.00 óra Porrogszentkirály Varga Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.02. 11.00 óra Nyugati temető Tóbiás Ferencné
  13.00 óra Keleti temető Csapó Sándorné
  13.00 óra  Nyugati temető Kovács Károlyné
  14.00 óra Keleti temető Simon Jánosné
06.03. 10.00 óra Nyugati temető Blázsik Árpád
  14.00 óra Szilvásszentmárton  Koltai Szilvia
  16.00 óra Nyugati temető Dudás Roland
06.04. 09.00 óra Nyugati temető Walter József 
  11.00 óra Keleti temető Dr. Boda Józsefné
  13.00 óra Kaposszerdahely Sovány György
  14.00 óra Keleti temető Kelemen Istvánné 
06.05. 10.00 óra  Nyugati temető Dolgos Éva
  11.00 óra Nyugati temető Obert Pálné
  13.00 óra Nyugati temető Prédl Attila
06.06. 10.00 óra  Keleti temető Pozsogár Gyuláné
       
Marcali és vonzáskörzete
06.03. 11.00 óra Nemesvid Török Ferencné
06.05. 14.00 óra Balatonújlak Varga Géza
06.06. 11.00 óra Sávoly Herceg Imre


2020.06.08. - 2020.06.14.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.10. 11.30 óra Ordacsehi  Németh Zoltán
06.11. 13.45 óra Balatonlelle - Rádics Lászlóné
    Régi temető sz. Csík Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.08. 10.00 óra Berzence Talpas Béla
06.11. 15.00 óra Berzence Tóth Vendel
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.08. 09.30 óra Nyugati temető Csokonai Gyula
  10.00 óra Nyugati temető Soós Ferenc
  11.00 óra Gölle Polecsák Imre
06.09. 10.00 óra Keleti temető Simon Lászlóné
  10.00 óra Nyugati temető Kovács Dénesné
  11.00 óra Keleti temető Halmos Lászlóné
  11.00 óra  Nyugati temető Varga László
  12.00 óra Nyugati temető Kun Ildikó
  14.00 óra Keleti temető Reichardt Lajos
06.10. 10.00 óra Keleti temető Vass Gizella
  10.00 óra Somogysárd Bauer Béla
  14.00 óra Keleti temető Olasz László
06.11. 11.00 óra Nyugati temető Bordás Lászlóné
  14.00 óra Keleti temető Solymosi Mária
  15.00 óra Nyugati temető Kurucz Gyuláné
06.12. 09.00 óra Nyugati temető Torma József
  10.00 óra Keleti temető Biró Zoltánné
  11.00 óra Nyugati temető Horváth János
  12.00 óra Keleti temető Nagy Gábor
  13.00 óra  Nyugati temető Rácz Anna
  15.00 óra Nyugati temető Steller József 
  15.00 óra Toponár Rubintné Hidasi Valéria
       
Kapuvár és vonzáskörzete
06.08. 13.00 óra Cirák -  
    Római Katolikus Templom Lukácsi Géza plébános
    ravatalozás és gyászmise *
  * A gyászmisét követően a ciráki temetőben kerül sor a 
    temetésre (14.00 óra).  
       
Marcali és vonzáskörzete
06.11. 11.00 óra Somogysimonyi Matakovics Istvánné
  14.00 óra Gomba Fábos István
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.09. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Gelencsér Józsefné
06.11. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Zavagyil Gyuláné
  13.00 óra  Nagyatád -  
    Bodvicai temető Horváth Lajos
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
06.12. 11.00 óra Surd Imre Béla

 2020.06.15. - 2020.06.21.

Csurgó és vonzáskörzete
06.15. 11.00 óra Pogányszentpéter Dánosi Károlyné
06.16. 14.45 óra Csurgó Cserti Jánosné
06.17. 14.45 óra Csurgó Gombor Józsefné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.15. 11.00 óra Nyugati temető Kardos István
  15.00 óra Magyaratád Sipos László
06.16. 11.00 óra Keleti temető Németh Györgyné
  13.00 óra  Keleti temető Kis Sándor
  15.00 óra Keleti temető Dr. Zámbó Balázs
06.17. 15.00 óra Nyugati temető Laki Istvánné
06.18. 10.00 óra Zselickisfalud Bogdán József 
  10.30 óra Csököly Bogdán István
  12.00 óra Keleti temető Filó Lajosné
  15.00 óra Csököly Nagy Gyuláné
06.19. 11.00 óra Magyaratád Köműves Ernő
  11.00 óra Nyugati temető Jendrek Ferenc
  13.00 óra Keleti temető Laki László
  14.00 óra Keleti temető Kulcsár Ferencné
  15.00 óra Keleti temető Szijártó Józsefné
06.20. 11.00 óra Kaposfüred Tiszperger Tamás
  14.00 óra Kaposfő Árbogást József
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.16. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Wirth Ferenc

 2020.06.22. - 2020.06.28.

Balatonlelle és vonzáskörzete
06.23. 11.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Ujváruné Horváth Mária 
06.24. 11.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Tecklenburg Werner
       
Csurgó és vonzáskörzete
06.25. 14.45 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Selindi Györgyné
06.26. 11.00 óra Csurgó -  
    József A. u. temető Bolla Jánosné
  15.00 óra Porrogszentkirály Vármos József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.22. 10.00 óra Keleti temető Frei Béla
  11.00 óra Nyugati temető Varga Tamásné
  13.00 óra Nyugati temető Némethné Francsi Tünde
06.23. 10.00 óra Nyugati temető Borbás Ferenc
  11.00 óra Keleti temető Sághegyi Béláné
  13.00 óra Keleti temető Sánta Istvánné
  14.00 óra Nyugati temető Széchenyi Dezső
  15.00 óra Nyugati temető Takács Jánosné
06.24. 09.00 óra Nyugati temető Varga Kelemenné
  11.00 óra Nyugati temető Berkes Lajos
  12.00 óra Keleti temető Ferka Sándorné
  14.00 óra Kaposfüred Kalmár Ferenc
06.25. 11.00 óra Keleti temető Balatinácz Pálné
  12.00 óra Kaposfüred Vida József 
06.26. 09.00 óra Nyugati temető Veszner Zoltán 
  10.00 óra Keleti temető Miss Józsefné
  11.00 óra Keleti temető Maár Lászlóné
  11.00 óra Nyugati temető Kapitány Jánosné
  13.00 óra Kaposszerdahely Molnár István
  13.00 óra Nyugati temető Berdár Sándorné
  14.00 óra Nyugati temető Harangozóné Bognár Mária
06.27. 10.00 óra Simonfa Kreipl Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Fehér Ferencné
  14.00 óra  Keleti temető Kiss György Istvánné
       
Marcali és vonzáskörzete
06.22. 11.00 óra Balatonújlak Szabó Józsefné
06.25. 14.30 óra Nagyszakácsi Szita Lajos
06.26. 11.00 óra Csákány Rákóczi László
       
Nagyatád és vonzáskörzete
06.26. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Galambos Józsefné
  14.00 óra Bolhás Horváth Antónió

 2020.06.29. - 2020.07.05.

Csurgó és vonzáskörzete
07.03. 10.00 óra Őrtilos Zborovszky Béla
  15.00 óra Csurgó -   
    Nagyváthy u. temető Peti-Peterdi Jánosné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
06.29. 14.00 óra Nyugati temető Kornos Tibor
06.30. 13.00 óra Nyugati temető Gyönyörű Lajos 
  14.00 óra Keleti temető Nagy László
  14.00 óra Nyugati temető Samu József
  15.00 óra Nyugati temető Nagy Ferencné
07.01. 10.00 óra  Kaposhomok Major László
  14.00 óra Keleti temető Dr. Király Ferenc
07.02. 09.00 óra Keleti temető Zsoldos Józsefné
  11.00 óra Nyugati temető Bátor István
  14.00 óra Keleti temető Kovács Tiborné
07.03. 09.00 óra Keleti temető Gerőházi Géza
  11.00 óra Nyugati temető Vinter Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Sebestyén Béláné
  13.00 óra Nyugati temető Balogh János
  15.00 óra Keleti temető Szabó Imre 
       
Marcali és vonzáskörzete
07.02. 14.00 óra Csákány Simon Gézáné
07.03. 10.45 óra Balatonkeresztúr -  
    Feltámadunk temető Csom Aladárné
       
Nagykanizsa és vonzáskörzete
07.02. 11.00 óra Nemespátró Bebők Jánosné

 2020.07.06. - 2020.07.12.

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.10. 13.00 óra Balatonlelle - Tóth Ferencné 
    Régi temető sz. Kindler Erzsébet
  14.00 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Berki Géza
       
Csurgó és vonzáskörzete
07.07. 09.00 óra Berzence Huszics László
  10.00 óra Berzence Perus Imréné
07.10. 16.00 óra Gyékényes Kiss Jánosné
07.11. 16.00 óra Somogyudvarhely Radák Gyula
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.06. 14.00 óra Keleti temető Nyul Péterné
07.09. 13.00 óra Toponár Hilt Ferencné
07.10. 11.00 óra Nyugati temető Beznicáné Perjési Edit
  13.00 óra Keleti temető Dr. Oroszlán Józsefné
07.11. 11.00 óra Keleti temető Hegedüs Kálmánné
       
Marcali és vonzáskörzete
07.07. 15.00 óra Nemesvid Németh Krisztián
07.11. 14.00 óra Nemesvid Gáspár László


2020.07.13. - 2020.07.19.

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.14. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Molnár István
07.16. 13.30 óra Ordacsehi Kocsi Éva
07.17. 10.45 óra Balatonlelle -  
    Régi temető Balogh Gáborné sz. Glück Ilona
       
Csurgó és vonzáskörzete
07.17. 11.00 óra Szenta Takács István
07.18. 16.00 óra Csurgó -   
    Nagyváthy u. temető Maronics Péter
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.13. 09.00 óra Nyugati temető Csonka József 
  10.00 óra Hősök temploma Kalapáty János plébános
    ravatalozás és gyászmise*
  *A gyászmisét követően a Keleti temetőben kerül sor a temetésre.
  10.00 óra Nyugati temető Horváth Imre
  13.00 óra Taszár Kulcsár János
07.14. 10.00 óra Keleti temető Feigl Ibolya
  11.00 óra Nyugati temető Harmat Emil Nándor
  12.00 óra Nyugati temető Járfás Ferenc
  14.00 óra Keleti temető Stadler Péter
  14.30 óra Zimány Zalavári Lajos
07.15. 09.00 óra Keleti temető Pozsegovics Béla
  11.00 óra Keleti temető Illés Jánosné
  14.00 óra Keleti temető Lenkovics Lajosné
  15.00 óra Nyugati temető Habó Lászlóné
07.16. 10.00 óra Nyugati temető Mike Istvánné
  11.00 óra  Keleti temető Horváth Józsefné
  12.00 óra Keleti temető Tóth Tibor
  12.00 óra Taszár Magács Imréné
  14.00 óra Keleti temető Schvartzné Miklós Melinda
  15.00 óra Nyugati temető Horváth Lajosné
07.17. 09.00 óra Nyugati temető Vörös Lajos
  11.00 óra Patca Mayer Istvánné
  14.00 óra Keleti temető Ripli András
  15.00 óra Nyugati temető Fekete János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.14. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kovács Józsefné
07.15. 11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Drávecz György
  11.00 óra Nagyatád -  
    Bodvicai temető Drávecz Györgyné
07.16. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Magyar Magdolna
  16.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Szakács Jánosné
07.17. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Kozma István
  13.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Szabó Ilona
  15.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Nagyné Gyánó Ágota
       
Szigetvár és vonzáskörzete
07.17. 11.00 óra Boldogasszonyfa Nagy Ferencné
       
Tab és vonzáskörzete
07.18. 10.00 óra Somogyacsa Nagy Gyuláné 

 2020.07.20. - 2020.07.26.

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.22. 10.00 óra Ordacsehi  Reichert Árpád
       
Csurgó és vonzáskörzete
07.20. 14.00 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Horváth Tibor
07.21. 10.00 óra Berzence Orsós Erika
  14.45 óra Csurgó -   
    Nagyváthy u. temető Varga Lajosné
07.24. 10.00 óra Somogyudvarhely Béri Ferencné
  15.00 óra Porrogszentkirály Pap Miklósné
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.20. 11.00 óra Kaposmérő Riskó Lajos
  14.00 óra  Keleti temető Szárszói Józsefné
07.21. 10.00 óra Gölle  Dr. Miseta Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Vidák György
  13.00 óra Szentgáloskér Kamarásné Sovák Valéria
  15.00 óra Toponár Nagy Marianna
07.22. 10.30 óra Kaposfő Schmidt Istvánné
  11.00 óra Keleti temető Reizner Gyuláné
  13.00 óra Nyugati temető Katalin József 
  14.00 óra  Keleti temető Bogdán József
  15.00 óra Nyugati temető Takács Sándor
07.23. 09.00 óra Nyugati temető Czibola Józsefné
  10.00 óra Nyugati temető Iván Jánosné
  11.00 óra Keleti temető Dr. Csók István
  13.00 óra Keleti temető Dr. Gergye János
  14.00 óra  Bárdudvarnok Orsós József
  14.00 óra  Keleti temető Hartai Imre
  15.00 óra Nyugati temető Varga Pál
  16.00 óra Nyugati temető Horváth Klaudia
07.24. 08.30 óra Nyugati temető Bangó Viktor
  09.00 óra Nyugati temető Megyeri Károly Pál
  10.00 óra Nyugati temető Vincze Lajos
  11.00 óra  Keleti temető Fülöp Béla
  12.00 óra Keleti temető Laczkó Illés
  13.00 óra Keleti temető Katona János
  14.00 óra  Gige Fenyvesi József 
  15.00 óra Kaposfüred Bóla József
07.25. 10.00 óra Nagyberki  Gál Ernőné
       
Marcali és vonzáskörzete
07.23. 11.00 óra Nagyszakácsi Végh Lajos
  14.00 óra Horvátkút Bogdán József
07.24. 14.00 óra Horvátkút Reichenberger Piroska
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.20. 11.00 óra Nagyatád -  
    Simongáti temető Rehák Loretta
07.21. 10.00 óra Rinyabesenyő Bogdán Imre
07.22. 11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Telek János
07.23. 11.00 óra Lábod Takács Jánosné
  11.00 óra Nagyatád -  
    Központi temető Ágoston József

 2020.07.27. - 2020.08.02.

Balatonlelle és vonzáskörzete
07.30. 10.45 óra Balatonlelle - Bors Lajosné 
    Régi temető sz. Polgár Mária
       
Csurgó és vonzáskörzete
07.28. 10.45 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Boncz Jánosné
07.29. 11.00 óra Somogyudvarhely Huszics Jánosné
07.31. 10.45 óra Csurgó -   
    Sarkadi temető Vancsura Gézáné
  14.45 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Rysavy József
       
Kaposvár és vonzáskörzete
07.27. 09.00 óra Kaposfő Kovács László
  11.00 óra Nyugati temető Kis Sándor
  13.00 óra Keleti temető Filipovics Jánosné
07.28. 10.00 óra Nyugati temető Nagy Istvánné
  11.00 óra Nyugati temető Lukács Imre
  12.00 óra Keleti temető Schleining Jenőné
  13.00 óra Nyugati temető Dr. Szigeti Ferenc
07.29. 10.00 óra Nyugati temető Balázs Józsefné
  10.00 óra Somogysárd Szalai Ágnes
  11.00 óra Nyugati temető Élő Györgyné
  12.00 óra Nyugati temető Márkus Tamás
  13.00 óra Keleti temető Kéri Józsefné
07.30. 10.00 óra Nyugati temető Vogronics Márta
  11.00 óra Nyugati temető Szili Józsefné
  15.00 óra Keleti temető Kovács Lászlóné
07.31. 09.00 óra Nyugati temető Sólyom József
  11.00 óra Keleti temető Hajdu Zoltánné
  13.00 óra Nyugati temető Barkóczi József
  14.00 óra Keleti temető Fülöpné Katona Éva
       
Marcali és vonzáskörzete
07.31. 13.00 óra Somogysámson Varró János
       
Nagyatád és vonzáskörzete
07.27. 11.30 óra Somogyszob Hottó Istvánné
07.28. 11.00 óra Kutas Kisgyura Sándorné
07.29. 10.00 óra Rinyaszentkirály Altman József
  15.00 óra Somogyszob Káplár Józsefné

 
2020.08.03. - 2020.08.09.

Csurgó és vonzáskörzete
08.03. 09.00 óra Berzence Rácz Béláné
08.06. 15.00 óra Gyékényes Tóth Istvánné
08.07. 13.00 óra Csurgó -   
    József A. u. temető Kopunné Dévényi Gyöngyvér
       
Kaposvár és vonzáskörzete
08.03. 15.00 óra Kaposfüred Nagy Jánosné
08.04. 10.00 óra Keleti temető Buzási Lászlóné
  11.00 óra Keleti temető Illia Béla
  15.00 óra Kaposmérő Mülléder Gábor
08.05. 10.00 óra Keleti temető Török József
  11.00 óra Nyugati temető Lengyel Gyula
  12.00 óra Nyugati temető Schneider Attila
  13.00 óra Nyugati temető Pintér Józsefné
08.06. 10.00 óra Bőszénfa Nagy Györgyné
  13.00 óra Keleti temető Kovács Béla
  14.00 óra Gödre Libai Péter Pálné
  16.30 óra Nyugati temető Horváth Istvánné
08.07. 09.00 óra Nyugati temető Buzsáki Istvánné
  10.00 óra Nyugati temető Zsikla Zsoltné
  11.00 óra Nyugati temető Mózes Ernő
  12.00 óra Nyugati temető Gergely Józsefné
  13.00 óra Keleti temető Halászi Ferencné
  14.00 óra Nyugati temető Koma József
  15.00 óra Nyugati temető Salamon Dezső
08.08. 11.00 óra Kiskorpád Katona László
       
Marcali és vonzáskörzete
08.05. 09.00 óra Marcali Törzsök Jánosné
08.07. 11.00 óra Gomba Németh Jolán
  14.00 óra Marcali Paár Aranka